Odnawianie rakiet Serwis Rakiet - Strona główna

Serwis Rakiet - Odnawianie i malowanie rakiet tenisowych

Personalizacja Rakiet

Oferujemy Państwu jedyną na rynku, możliwość spersonalizowania rakiety. Nasza firma personalizuje rakiety, tak byś mógł wyrazić siebie i byś posiadał jedyną niepowtarzalną rakietę. Proces personalizacji rakiety, który wykonujemy, jest przez nas opatentowany. Jesteśmy JEDYNĄ firmą, która wykonuję taką personalizację rakiety.

Jesteśmy w tenisie od ponad ćwierć wieku i wiemy jak ważną rzeczą jest dobranie parametrów rakiety do tenisisty, Nasz proces personalizacji rakiety nie zmienia żadnego z parametrów, a rakietę którą otrzymujesz jest zupełnie jak nowa. Proces personalizacji polega na całkowitym zdjęciu starego lakieru z rakiety, a następnie nałożenie trzech warstw nowego. Dzięki temu nie widać żadnych zagłębień i odkształceń po starych odpryskach. Rakieta jest zupełnie gładka, pokryta nowym, bardzo wytrzymałym i elastycznym lakierem.

Dzięki współpracy z dystrybutorami akcesoriów tenisowych w USA, mamy też możliwość sprowadzenia, do najbardziej popularnych rakiet, grometów, dlatego Twoja ulubiona rakieta może dostać drugie życie, a Ty nie musisz się już wstydzić wyjmując ją z torby.

Możemy także zwiększyć/zmniejszyć grubość rączki rakiety, a także doważyć ją, by jeszcze lepiej dopasować ją do Ciebie i Twoich wymagań.

Istnieją dwie możliwości personalizacji rakiety:

1. Nałożenie jednolitego lakieru.

Efektem końcowym jest jednolite malowanie na całej ramie. Istnieje również możliwość połączenia dwóch lub więcej kolorów w dowolnych konfiguracjach. Pod ostatnią przezroczystą warstwę lakieru, można dać różne wlepki – napisy, paseczki, tak by były elementem stałym grafiki. Lakier może być w połysku, a także macie. Kolor / kolory wybieramy z wzornika. Kolor nałożony na rakietę może się nieznacznie różnić od wybranego.

Cennik lakieru Wzornik kolorów

2. Nałożenie hydrografiki

Proces hydrografiki polega na nałożeniu grafiki przy pomocy wody, dzięki temu wzór wypełni każdą szczelinę i zakamarek rakiety. Wzorów hydrografiki jest bardzo dużo. Wiele z tych wzorów jest zależne od koloru podkładu, dzięki czemu mamy tak naprawdę nieskończone pole możliwości personalizacji rakiety.

W celu wybrania odpowiedniej grafiki zapraszamy na stronę: hydrografika.sklep.pl, oraz www.hydrotransfer.pl. Można także dostarczyć własną specjalistyczną folię z nadrukiem, ale w takim przypadku nie dajemy gwarancji na poprawność wykonania, ponieważ na rynku występuję wiele folii tzw. trzeciego gatunku.

Istnieje możliwość łączenia lakieru – jednolitego koloru, wraz z hydrografiką oraz rożnymi wlepkami pod lakierem. Wszystko jest tak naprawdę kwestią Twojej wyobraźni.

Cennik nakładania grafiki

Współpracujemy z Firmą HYDROTRANSFER

Hydrotransfer.pl
Malowanie rakiet tenisowych Odnawianie rakiet tenisowych - Biało czerwona personalizacja Malowanie rakiet tenisowych - Przykładowa hydrografika
możliwość zostawienia/odbioru rakiety w godzinach otwarcia KT Break pon-nd 8.00 - 22.00
(po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym)